Usługi - Podłogi drewniane

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. Wykorzystujemy najlepsze produkty, które zapewniają piękny wygląd oraz trwałość przez wiele długich lat. Postaw na jakość i doświadczenie.

Sprzedaż - Materiały Parkieciarskie

W naszych salonach prowadzimy sprzedaż materiałów wiodących producentów - Mapei, PCI. Sprawdź naszą ofertę w zakładce Sprzedaż

Wypożyczalnia sprzętu

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne maszyny oraz akcesoria. Jeżeli realizacja wymaga użycia profesjonalnej maszyny zapraszamy do naszego salonu i zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami wynajmu maszyn parkieciarskich Wypożyczalnia

Taras System CLICK


Taras System CLICK

TarasSystem CLICK®  to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Dopracowane komponenty umożliwiają szybkie, łatwe i profesjonalne wykonanie estetycznego i trwałego tarasu drewnianego.

 


W skład TarasSystem CLICK wchodzą:

Deski tarasowe wykonane z litego drewna Thermojesion z powierzchnią ryflowaną zapobiegającą poślizgowi. Deski produkowane są w szerokości 93 mm i długościach 800 mm, 1000 mm i 1200 mm.

Deski są dwukrotnie fabrycznie pokryte ekologicznym olejem UV.

 

Deska CLICK

Thermojesion jest to drewno jesionu poddane obróbce termicznej w wysokiej temperaturze (około 200 °C). Proces ten powoduje, że jesion zmienia barwę na ciemnobrązową, a także uzyskuje dużą stabilność wymiarową (nie wypacza się) i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Jego podatność na biodegradację jest niska, porównywalna z gatunkami egzotycznymi.

 

 Legar 1 CLICK   Legar 2 CLICK   Legar 3 CLICK

                          

Legary systemowe z litego drewna egzotycznego, wykonywane w 3 grubościach:

18 mm – do zastosowania na balkonach i tarasach gdzie istnieje wylewka betonowa. System z tym legarem przewiduje otwory w betonie o głębokości zaledwie 30 mm, zapewniając, że nie uszkodzimy izolacji. W tym rozwiązaniu powierzchnia deski znajduje się 54 mm nad wylewką betonową.

25 mm – do zastosowania na balkonach i tarasach, gdzie istnieje już wylewka betonowa. System z tym legarem przewiduje otwory w betonie o głębokości do 35 mm. W tym rozwiązaniu powierzchnia deski znajduje się 61 mm nad powierzchnią betonu.

50 mm – legar gruby konstrukcyjny.

 


 Łącznik CLICK

Opatentowane łączniki CLICK z wbudowanymi dystansami wykonane    z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na promieniowanie UV oraz ekstremalne temperatury częste w naszym klimacie.

 

 Listwy boczne CLICK

Listwy boczne z drewna Thermojesion z zestawem do ich zamocowania.

 

 Kołki CLICK

Kołki rozporowe i wkręty do drewna – przeznaczone do mocowania legarów i listew bocznych.

 

 

Zalety TarasSystem CLICK®

 

TarasSystem CLICK jest rozwiązaniem kompleksowym, cechującym się najwyższą jakością materiałów.

Wszystkie elementy drewniane (deski, legary, listwy boczne) są olejowane dwukrotnie z każdej strony ekologicznym olejem z fi ltrami UV oraz środkami zabezpieczającymi drewno.

TarasSystem CLICK  jest prosty, szybki i łatwy do montażu. Na przykręcone legary wpina się łączniki. Następnie deski tarasowe są wpinane w łączniki CLICK. Ponieważ wszystkie elementy drewniane są fabrycznie olejowane, taras zaraz po zmontowaniu jest gotowy do użytkowania. Opatentowane łączniki CLICK posiadają wiele zalet. Dzięki ich zastosowaniu, odstępy między deskami tarasowymi są zawsze równe, co zapewnia swobodny spływ wody z powierzchni tarasu. Co więcej łączniki CLICK zapobiegają stykaniu się desek z legarami, co przedłuża żywotność elementów drewnianych. Dzięki wykorzystaniu systemowych łączników CLICK , możliwa jest łatwa i szybka wymiana uszkodzonych desek

tarasowych, nawet jeśli znajdują się one w środku tarasu. Nowoczesna technologia obróbki drewna zastosowana przy produkcji elementów, pozwala na otrzymanie desek tarasowych oraz legarów o bardzo wysokiej jakości wykonania – wszystkie elementy idealnie do siebie pasują.

 

 Podkładki CLICK

   Systemowe podkładki dystansowe – mocowane pod legarami – umożliwiają swobodny przepływ wody i polepszają przewietrzanie drewna, przedłużając jego żywotność.

 

 

Zaprojektuj TarasSystem CLICK®

Odwiedź stronę www.tarassystem.pl i sam zaprojektuj Swój taras.

Na stronie znajdziecie Państwo konfigurator tarasu CLICK, który pozwoli w szybki sposób skonfigurować Państwa taras w różnych układach i ułożeniach wraz z podaniem wszystkich potrzebnych elementów.

 

 Taras CLICK

 

 

 

Zapytaj nas, chętnie pomożemyNasi partnerzy

 • slajd 1
 • slajd 2
 • slajd 3
 • slajd 4
 • slajd 5
 • slajd 6
 • slajd 7
 • slajd 8
 • slajd 9
 • slajd 10
 • slajd 11
 • slajd 12
 • slajd 13
 • slajd 14
 • slajd 15
 • slajd 16
 • slajd 17